kartki świąteczne banner

kartki
świąteczne

Wybierz kolekcję

grot


linia1

Kartki świąteczne Ekskluzywne

zostały wyprodukowane na ozdobnym papierze metalizowanym lub prążkowanym, o gramaturze 240-300g/m². Format kartki wynosi 150*150mm, 120x170mm lub 105*215mm.
W kartkach została zastosowana technika druku, wycinania,  złocenia, toczenia lub złocenia z tłoczeniem. W środku każdej kartki znajduje się wkładka o gramaturze 120g/m², na której drukujemy życzenia i logo firmy. W zależności od wzoru dla kartek laserowo wycinanych wkładka będzie biała, kremowa, biała ze złoceniem lub biała ze srebrzeniem, natomiast kartki złocono-tłoczone standardowo mają wkładkę w kolorze białym. Wkładka mocowana jest w specjalnych wycięciach, stabilnie utrzymującą ją w okładce kartki. Do każdej kartki otrzymają Państwo białą kopertę z paskiem  o gramaturze 100g/m². Ponadto mają Państwo możliwość zamówienia nadruku (opcja dotyczy białego tła kartki), złocenia, tłoczenia lub wycinania logo firmy na okładce.
kolekcja 1
1
button zk
linia1

Kartki świąteczne Premium

zostały wyprodukowane na papierze kredowym o gramaturze 350g/m².
Format kartki wynosi 150*150mm lub 105*215mm.
W kartkach została zastosowana technika nadruku offsetowego, a także w zależności od wzoru złocenie lub lakier UV.
W środku każdej kartki znajduje się biała, mocowana w specjalnych wycięciach wkładka (kartka o gramaturze 120g/m²), na której drukujemy życzenia oraz logo firmy. Do każdej kartki otrzymają Państwo białą kopertę o gramaturze 100g/m².
Ponadto mają Państwo możliwość zamówienia nadruku (opcja dotyczy białego tła kartki), złocenia, tłoczenia lub wycinania logo firmy na okładce.
kolekcja 2
1
button zk
linia1

Menu

Kartki świąteczne bożonarodzeniowe