wielkanoc 2017 banner

kartki
świąteczne

Wybierz kolekcję

grot wielkanoc


linia1

Kartki świąteczne Ekskluzywne

zostały wyprodukowane na papierze ozdobnym o gramaturze 240-300g/m². Format kartki wynosi 150*150mm lub 120x170mm. W kartkach została zastosowana technika wycinania laserowego, złocenia lub tłoczenia. W środku każdej kartki znajduje się biała wkładka o gramaturze 120g/m², na której drukujemy życzenia oraz logo firmy. W nielicznych wzorach kolor wkadki może być w innym kolorze. Wkładka mocowana jest w specjalnych wycięciach, stabilnie utrzymujących ją w okładce kartki. Do każdej kartki otrzymają Państwo białą kopertę z paskiem o gramaturze 100g/m². Ponadto mają Państwo możliwość zamówienia nadruku (opcja dotyczy białego tła kartki), złocenia, tłoczenia, wycinania lub grawerowania logo firmy na okładce.
kolekcja 1
1
button zk
linia1

Kartki świąteczne Fotograficzne

zostały wyprodukowane na papierze kredowym o gramaturze 300-350g/m².
Format kartki wynosi 150*150mm lub 120x150mm.
W kartkach została zastosowana technika nadruku offsetowego, a także w zależności od wzoru złocenie lub lakier UV.
W środku każdej kartki znajduje się biała, mocowana w specjalnych wycięciach wkładka (kartka o gramaturze 120g/m²), na której drukujemy życzenia oraz logo firmy. Do każdej kartki otrzymają Państwo białą kopertę z paskiem o gramaturze 100g/m².
Ponadto mają Państwo możliwość zamówienia nadruku (opcja dotyczy białego tła kartki), złocenia, tłoczenia lub wycinania logo firmy na okładce.
kolekcja 2
1
button zk
linia1

Menu

Kartki świąteczne